Wtyczki, które musisz mieć

Dział przeznaczony dla osób zajmujących się produkowaniem muzyki. Porady, dyskusje oraz wskazówki techniczne.

Moderator: gonny_trebor

svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Wtyczki, które musisz mieć

Post autor: svlv96 »

Bez jakich wtyczek sobie nie wyobrażacie pracy przy muzyce? Jakie wtyczki chcielibyście mieć?
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Wtyczki, które musisz mieć

Post autor: Dwaena »

ja używałem przez miesiąc fab filter total bundle czy jakoś tak, no i pracowało się na tym najprzyjemniej na świecie. wszystko przejrzyste i nowoczesne, a dodatkowo nigdzie jak dotąd nie znalazłem takich funkcji jak w saturnie. Niestety miesiąc próbny wykorzystany, a całość za gruby hajs w dolcach, więc mogę pomarzyć jak na razie bo nigdzie spiracić się nie da :roll:
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wtyczki, które musisz mieć

Post autor: Luxair »

Ja używam do wokalu Waves Renaissance Vox. Ma gate'a, compressor i limiter, nie wiem też czy lekkiego deessera nie robi.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Wtyczki, które musisz mieć

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Ja od siebie gorąco polecam Synth1 - darmowy wirtualny odpowiednik syntezatora Clavia Nord Lead oraz wtyczki od Togu Audio Line, zarówno instrumenty, jak i efekty.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wtyczki, które musisz mieć

Post autor: jankes »

Ja od kiedy bawiłem się w Fruity Loops jakoś w 2004-2005 zawsze miałem pierdylion wtyczek z dupy i ściągałem tego na potęgę chuj wie po co. Teraz gdy od dwóch lat dłubię sobie w abletonie używam jedynie Serum, Divy, Arturii Mini + instrumenty od Abletona i niczego więcej mi nie potrzeba. Chociaż chętnie skusiłbym na Omnisphere 2 ale to jest w chuj za drogo jak na sportowe wykorzystanie a w rent to own niestety ni ma.
Awatar użytkownika
chilipvlmer
Posty: 186
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
Lokalizacja: wroclaw

Re: Wtyczki, które musisz mieć

Post autor: chilipvlmer »

RC-20 retro color, ds-10 drum shaper, fabfilter bundle, waves bundle, omnisphere, cableguys halftime i w sumie to wszystkie stockowe z flstudio xD
ODPOWIEDZ