DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: Miechu »

Spoiler
Obrazek
1. Holy Mountain (feat. Buju Banton, Sizzla, Mavado & 070 Shake)
2. Wish Wish (feat. Cardi B & 21 Savage)
3. Jealous (feat. Chris Brown, Lil Wayne & Big Sean)
4. Just Us (feat. SZA)
5. You Stay (feat. Meek Mill, J Balvin, Lil Baby & Jeremih)
6. Celebrate (feat. Travis Scott & Post Malone)
7. Higher (feat. Nipsey Hussle & John Legend)
8. Won't Take My Soul (feat. Nas & Cee-Lo Green)
9. Weather the Storm (feat. Meek Mill & Lil Baby)
10. Big Boy Talk (feat. Jeezy & Rick Ross)
11. Freak N You (feat. Lil Wayne & Gunna)
12. Top Off (feat. Jay-Z, Future & Beyoncé)
13. No Brainer (feat. Justin Bieber, Chance the Rapper & Quavo)
14. Thank You (feat. Big Sean)
15. Holy Ground (feat. Buju Banton)


https://music.apple.com/us/album/father ... 1464070086
Spoiler
Dzisiaj premiera kolejnego albumu. Wydaje mi się, że promocja płyty przeszła bez większego echa co jest dziwne w przypadku Khaleda.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: jogi »

Nie mogę się nie doczekać.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: crbn »

Miechu pisze: 17 maja 2019, 9:10 Wydaje mi się, że promocja płyty przeszła bez większego echa co jest dziwne w przypadku Khaleda.
Też się dziwiłem, że w ostatnich dwóch tygodniach nie wypuścił żadnego singla. Z drugiej strony props z jego strony, że na przykład całość dochodów z Higher idzie dla dzieci Nipsey'a i nie budował na nim promocji albumu.

Przesłuchałem i jestem pozytywnie zaskoczony. To nie jest paszkwil niczym Grateful. Genialna produkcja, trzeba przyznać, że Khaled potrafi dobierać bity pod swoich wykonawców. Sporo tu też kandydatów na zawojowanie list jak Celebrate(Travis x Post? Przecież to musi zrobić #1) czy You Stay(Jeremih i J Balvin na jednym tracku :bowdown: ). Głos SZA też robi robotę okrutną. W ogóle jaki wjazd na samym początku z tym reggae. :bowdown: Khaled ma super gust, jeśli chodzi o gości z Jamajki. Trzeba przyznać, że przyjemnie się słucha materiału w całości, czego się mocno obawiałem.

No i kurde, ta okładka to mistrzostwo, przepiękna gra kolorów i kontrast.
Obrazek
Awatar użytkownika
IlePlacisz
Posty: 123
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:47

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: IlePlacisz »

Przyatakowane dzis z klipami :d





Awatar użytkownika
federalny
Posty: 308
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: federalny »

wish wish kozak benger, cardi <3 reszty nie sluchalem
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: crbn »

Khaled odniósł się na IG do braku singli przed wydaniem albumu i teraz mają wjeżdżać codziennie klipy, chyba do ośmiu numerów mają być. :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: SWN »

Kawałek Travisa z Postem nudny do porzygu, ale ogólnie nie mogę ich słuchać już od dłuższego czasu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: maciek »

Ten numer Travisa z Malonem to wyszła jeszcze większa kaszana niż się spodziewałem, tragiczni oni są.

Nie wrzucił nikt a wyszedł wczoraj jeszcze klip do Jealous, gdzie występ Breeziego to chyba największy highlight tego albumu:

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: crbn »

Kaszana czy nie kaszana, to i tak ma największe szanse na zrobienie wyniku jako singiel(nie licząc No Brainer i Top Off oczywiście). Teraz ludzie słuchają ksyw, nie utworów.
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: SWN »

no to niech będzie kaszana ze świetnym wynikiem jako singiel, co nadal nie przekreśla tego kawałka w kategorii chujowości
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: koniec »

zgadzam się, że singiel Travisa z Postym słabo, zresztą w ogóle przesyt mocno czuję już featami La Flame. A co do samej płyty to mega pozytywne zaskoczenie, nawet tak oczywiste sample jak na w kawałku z SZA tu działają
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: crbn »



Dla mnie osobiście chyba highlight tego albumu. Co za produkcja. :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: LeeSu »

wszystko gówno

e: wróć, j lo od tyłu klasa
e2: no i oczywiście bit z can i live i ms. jackson
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: przedszkolanek »

złe to strasznie,
ale klip z SZA xD :rotfl:
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: wtt »

Dałem radę przesłuchać na razie polowe i na szybko SZA wciągnęła ten album, potem Nip i Travis. Reszta jest fatalna/asluchalna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: maciek »

O, sajko się odpalił i na ślizgawce xD
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: wtt »

Jakbym byl psychofanem twojego ulubionego artysty, to byś siedział cicho, bo przecież twoja racja jest najlepsza. Przestań ujadać w końcu, bo już widziałem te twoje marne przytyki o te tematy. Zakładam je, bo skoro jest to zagraniczny hip-hop to chyba warto przypomnieć płyty z poprzednich dekad, a nie zakładać tematy tylko o nowych wydawnictwach. I na tym polu, luka0s (kurwa, nie pamietam jak coś) naprawdę świetnie się spisuje. Może powinno się odbyć jakieś głosowanie czy mam nadal to robić czy nie. Ema i sorry za post nie w temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: maciek »

No przestrzeliłeś tu, bo sajkofaństwo jako zjawisko samo w sobie irytuje mnie w każdym przypadku, nawet jak tyczy się to moich ulubionych artystów i jak widzę jakieś walenie konia pod każdą zwrotkę, niezależnie jakiej ona jest jakości, też się wkurwiam jak można być tak zaślepionym (łatwo o to przy fanbasie Kanye Westa np. ale z drugiej strony ileż on miał tych słabych momentów). Fakt faktem, że w twoim przypadku irytuje to nieco bardziej bo walisz konia pod typa który jest wtórny i na maksa bezpłciowy od 4 lat poza kilkoma wyjątkami, no to tu może masz rację, że triggeruje to jakoś mocniej. A twoje tasowanie pod występ w Chopstix czy to co odpierdala u tego Khaleda to dyskwalifikuje cię z jakiejkolwiek dyskusji o nim i godne jest tylko politowania. Co kwestia tematów ma do tego tak w ogóle? :lol:
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: wtt »

Gościu, ale co ty piszesz. Wiadomo, ze mało jest tu osób, którzy mocno się kims jaraja, może oprócz już wspomnianego luka0sa. Nie będę tez śledził tematów dotyczących płyt Cartiego, żeby zobaczyć czy go zaczepiałes czy nie, tak jak ty to robisz. Co do śledzenia, to CHopstix, które tak cię boli to nadal pokaz, ze Travis z byle czego potrafi zrobić coś chwytliwego z ładna melodia (polecam posłuchać wersji Kendricka). Tematy poruszyłem, bo to jest dramat jak rzucasz swoimi marnymi przytykami. Ostatni mój post w tym temacie na temat czegoś innego oprócz płyty. Chcesz to kontynuować, to jest PW czy co tam chcesz innego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: DJ Khaled - Father of Asahd (2019)

Post autor: maciek »

Dobra gościu, tylko ustalmy, że Carti >>>>>>>> Travis Scott :rotfl:

A już poza tym, to nie wiem czy na starym forum się coś nie doczepiłem jak spamował nim za dużo ale głowy nie dam a nie chce mi się teraz szukać konkretnego posta. Tutaj nie pisze w każdym temacie gdzie wystąpił Carti, że wciągnął płytę (a miałoby to zdecydowanie więcej sensu niż to o Travisie). Poza tym sam przyznałeś, że jesteś psychofanem to nie wiem po co dalsza dyskusja na ten temat, bo wiadomo że rzeczowo nie będzie dało się w takim przypadku porozmawiać.

Nie wiem co za dramat i jakie przytyki masz na myśli, zwróciłem raz uwagę że powstaje od tego burdel i tyle, jakoś mocno osobiście wszystko odbierasz. Zresztą jak widać w innym temacie, zaczęło irytować to też innych :dunno:

I zgadzam się, koniec offtopu i nie wiem po co w ogóle został wywołany jak jest od tego odpowiedni temat i niech tam zostanie to wyjaśnione (czy tam nawet już zostało).
ODPOWIEDZ