Beast Coast - Escape from New York (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Beast Coast - Escape from New York (2019)

Post autor: bukaj »

Spoiler
Obrazek
1. It Ain't Easy, It Ain't Easy (feat. Flatbush Zombies, Nyck Caution, Kirk Knight, CJ Fly & AK) [prod. Tyler Dopps & Sam Wish]
2. Left Hand (feat. Joey Bada$$, Flatbush Zombies, The Underachievers, Kirk Knight, Nyck Caution & CJ Fly) [prod. Tyler Dopps & Sam Wish]
3. Problemz (feat. Erick the Architect, CJ Fly, The Underachievers, Zombie Juice & Nyck Caution) [prod. Erick the Architect]
4. Far Away (feat. Kirk Knight, Meechy Darko, Erick the Architect, Nyck Caution & Joey Bada$$) [prod. Powers Pleasant]
5. Snow In the Stadium (feat. Erick the Architect, Joey Bada$$, Meechy Darko, Kirk Knight, CJ Fly & Issa Gold) [prod. Erick the Architect]
6. Rubberband (feat. Joey Bada$$ & Flatbush Zombies) [prod. Tyler Dopps & Sam Wish]
7. Distance (feat. Joey Bada$$, Issa Gold & Erick the Architect) [prod. Powers Pleasant]
8. Bones (feat. Flatbush Zombies, The Underachievers, Nyck Caution & Kirk Knight) [prod. Erick the Architect]
9. Puke (feat. Nyck Caution, Erick the Architect, Meechy Darko, AK & Joey Bada$$) [prod. Erick the Architect]
10. Desperado (feat. Meechy Darko, Joey Bada$$, Zombie Juice & Kirk Knight) [prod. Powers Pleasant]
11. One More Round (feat. Meechy Darko, Erick the Architect, Nyck Caution & Joey Bada$$) [prod. Powers Pleasant]
12. Coast/Clear (feat. Joey Bada$$, Flatbush Zombies, Kirk Knight, Nyck Caution & Issa Gold) [prod. Powers Pleasant]
13. Last Choir (feat. Meechy Darko, Kirk Knight, Erick the Architect, Nyck Caution & AK) [prod. Kirk Knight]

https://music.apple.com/us/album/escape ... 1464069322
Spoiler
Ostatnio zmieniony 24 maja 2019, 15:04 przez bukaj, łącznie zmieniany 1 raz.
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: bukaj »



premiera 24 maja
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: Beny »

bardzo mi się podoba ten cypher, czekam na płytke
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: bukaj »

okładka
Spoiler
Obrazek

teaser #1
Spoiler
teaser #2
Spoiler
premiera już w piątek :oops:
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5422
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: clockers »

czekankooo :joint:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: instinkt »

teaser #3
Spoiler
+ full numer z teasera #4
Robak
Posty: 85
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:07

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: Robak »

Jest już na Spotify jak coś.
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: bukaj »

świetna była promocja tego albumu z wypuszczaniem kolejnych snippetów, skupiających się na poszczególnych członkach grupy (nie wszystkie były tu wrzucone)

jak już po singlach można było się spodziewać, brzmienie krążka jest zgoła inne niż na ich poprzednich projektach. po pierwszym odsłuchu mi to bardzo podchodzi, ale jestem trochę sajko FBZ i jaram się wszystkim, w czym mają udział
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: Rupert »

O na coś takiego czekałem, mój ulubiony joey super dał na tym materiale
Polecam

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: instinkt »

niestety, ale meh
głównie przez warstwe produkcyjną, bo do raperów (w większości lubianych i szanowanych przeze mnie) przypierdolić się nie moge
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: przedszkolanek »

ten album mógłby być dość ciekawy, gdyby nie to że jest strasznie nudny, instinct ma rację, produkcja słabiutka, poza fajnymi singlami nic ciekawego, teasery brzmią lepiej niż całe numery, spore rozczarowanie dla mnie, ale chyba za duże miałem oczekiwania
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: bukaj »

when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5422
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: clockers »

hyphap :cool:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: baqlashan »

Kurwa, ale średniaka dali.

Kilka przemyśleń po pierwszym przesłuchaniu: nuda, Issa najlepiej rapowo na tle reszty, dobór bitów to klasyczny poziom ala odd future albo mf doom (czyli kaszana na maxa)

Dam jeszcze jakieś 2 szanse tej płytce, ale ogólnie lipa bo się napaliłem i po pierwszym wyśmienitym singlu spodziewałem się lepszego strzału, z takiej supergrupy można było ukręcić top 5 płyt roku, a nie rzecz o ktorej zapomnę za tydzień
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: jayy »

czekałem mocno na ten album i na początku trochę zawiedziony byłem po pierwszym odsłuchu, ale teraz to jeden z moich ulubionych albumów jakie wyszły w tym roku.
ulubiony numer to chyba One More Round, piękny kawałek w stylu jakiego się od nich nie spodziewałem
a najmniej mi siedzi Coast/Clear.
za to wykonanie Left Hand u Fallona to :bowdown: :bowdown: zazwyczaj te wszystkie numery grane u Fallonów czy innych Kimmelów to zamułka, a tutaj ładnie się zaprezentowali, zajebista energia, tylko szkoda że usunęli to z YT
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Beast Coast - Escape From New York (2019)

Post autor: noizeone »

Już to pisałem na slizgu ale tma faktycznie tylko echo odbija, nie macie wrażenia, że w tym numerze :

8. Bones (feat. Flatbush Zombies, The Underachievers, Nyck Caution & Kirk Knight) [prod. Erick the Architect]


https://www.youtube.com/watch?v=7zW_6kISKHY

Hook/refren generalnie pierwsze wersy to jakiś Michael Jackson flow? No nie mogę się pozbyć tego skojarzenia
ODPOWIEDZ