MF DOOM - MM.. FOOD (2004)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

MF DOOM - MM.. FOOD (2004)

Post autor: przedszkolanek »

OKŁADKA
Obrazek
1. Beef Rapp
2. Hoe Cakes
3. Potholderz (feat. Count Bass D)
4. One Beer
5. Deep Fried Frenz
6. Poo-Putt Platter
7. Fillet-O-Rapper
8. Gumbo
9. Fig Leaf Bi-Carbonate
10. Kon Karne
11. Guinnesses (feat. Angelika & 4ize)
12. Kon Queso
13. Rapp Snitch Knishes (feat. Mr. Fantastik)
14. Vomitspit
15. Kookies


https://music.apple.com/us/album/mm-food/1516750770
SPOTIFY
YOUTUBE
16 piętnaście lat skończył ten album. Nie jest to najlepsza płyta DOOMa na pewno, ale i tak jest w topce 2004 roku, bo co tam jeszcze można wrzucić poza Kanyem, Madvillainy i Masta Acem? Wracał ktoś?
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: MF DOOM - Mm.. Food (2004)

Post autor: recklezz »

15 lat,muszę wrócić do niego - bardzo dawno nie słuchałem, dla MF DOOM'a najwyraźniej jest to jedna z ważniejszych jeśli nie najważniejsza płyta. Rok w rok obchodzi rocznicę jej przypominając o tym na Instagramie a nie uskutecznia tego motywu przy rocznicy żadnej innej jego płyty ;p
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 23:32 przez recklezz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: MF DOOM - Mm.. Food (2004)

Post autor: Kubinsky »

przedszkolanek pisze: 19 lis 2019, 20:16
i tak jest w topce 2004 roku, bo co tam jeszcze można wrzucić poza Kanyem, Madvillainy i Masta Acem?
pierwszy carter weezy'ego wrzuciłbym do top 2k4

a "mm.. food" to chyba moja ulubiona płyta złoczyńcy w masce (może to przez moje zamiłowanie do gastronomii, nie wiem). właśnie sobie słucham tego cudeńka, dzięki za przypomnienie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: MF DOOM - Mm.. Food (2004)

Post autor: przedszkolanek »

Kubinsky pisze: 19 lis 2019, 23:22 pierwszy carter weezy'ego wrzuciłbym do top 2k4
uciekło mi z głowy zupełnie
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: MF DOOM - Mm.. Food (2004)

Post autor: Jose »

Za magiczne momenty takie jak "Kon Karne" należy się :bowdown:
Bity w większości kapitalne, jeszcze "Poo-Putt Platter" bardzo lubię, w ogóle te skity z filmów też robią robotę, zupełnie mi nie przeszkadza, że jest ich tak dużo i czasami następują jeden po drugim. Goście dobrze, Doom poskładał fest, ale to chyba największa oczywistość z tego posta. Klasior.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: MF DOOM - MM.. FOOD (2004)

Post autor: Yayo »

Dla mnie jedna z gorszych płyt DOOM'a, chociaż bitowo jest jak zawsze kozacko, no ale dla mnie MF DOOM jako producent >>> raper, chociaż rapuje też spoko... Z tym, że na tym projekcie mnie nudzi. To co wcześniej napisałem nie znaczy, że album jest zły, bo jest spoko, ale jak na DOOM'a tylko "spoko" to mało. Co do postu wyżej to właśnie głównie ilość tych skitów mi przeszkadza. Jest ich dużo na praktycznie każdym jego albumie, ale na tym to dla mnie już przesada. Do tego na poprzedniej płycie jako Viktor Vaughn nawijał lepiej, z większą werwą no i ogólnie tamten krążek znacznie lepszy.
ODPOWIEDZ