clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: przedszkolanek »

zlewam pisze: 22 paź 2019, 18:29 podziwiam jak ktos nie skipnal
ja słucham całe piano burning :lol:

piękny materiał, wiem że się powtarzam, ale naprawdę piękny :heart:
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 522
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: Rafał81000 »

Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: Kubinsky »

super obrazek
w ogóle wy też macie wrażenie, że od kilku lat klipy rapowe wskoczyły na poziom zajebistości jaki jeszcze powiedzmy, w 2012 był raczej niezbyt powszechny?
chodzi mi zarówno o wizję artystyczną, realizację, efekty itd
p.s. nie chcę robić dużego offtopu jakby co
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: Raph »

Przy Blood of the Fang tak centralnie do mnie doszło, że jest pewien poziom nawijki, którego z powodu braku tej płynności języka w Polsce nie przeskoczymy
...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: przedszkolanek »

https://www.youtube.com/watch?v=jtPlfmhPnNg łysy z rigczem decent 8.0
Raph pisze: 25 paź 2019, 10:23 jest pewien poziom nawijki, którego z powodu braku tej płynności języka w Polsce nie przeskoczymy
nie wiem w sumie, niby tak, ale język polski się obecnie intensywnie upłynnia, więc co do nigdy nie byłbym pewny
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: koniec »

Kubinsky pisze: 24 paź 2019, 21:30 super obrazek
w ogóle wy też macie wrażenie, że od kilku lat klipy rapowe wskoczyły na poziom zajebistości jaki jeszcze powiedzmy, w 2012 był raczej niezbyt powszechny?
chodzi mi zarówno o wizję artystyczną, realizację, efekty itd
p.s. nie chcę robić dużego offtopu jakby co
tak jest, jeszcze chyba na ślizgu była o tym dyskusja mała pamiętam w okolicach wydawania klipów przez rockyego do testing
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: przedszkolanek »

czy ja wiem, czy te klipy takie zajebiste? kilka ksyw by się znalazło i chyba tyle - travis, rocky, tyler, kto jeszcze w sumie?
ciągle zdecydowana większość klipów w rapie to metaforyczne machanie łapami. i na całe szczęście chyba to się nie zmieni
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: Ablazir »

No a wszystko co jest na Lyrical Lemonade? Fajne urozmaicił to "machanie łapami" właśnie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: Chojny »

przedszkolanek pisze: 28 paź 2019, 17:37 czy ja wiem, czy te klipy takie zajebiste? kilka ksyw by się znalazło i chyba tyle - travis, rocky, tyler, kto jeszcze w sumie?
ciągle zdecydowana większość klipów w rapie to metaforyczne machanie łapami. i na całe szczęście chyba to się nie zmieni
fakt, jest dużo klipów niskobudżetowych typu kamera i samochód w tle, powstają bo są tanie a zapewniają stały flow odtworzeń na jutubie i innych serwisach streamujących video
ale jak mamy do czynienia z jakimś faktycznym budżetem to nie idzie on - tak jak dekadę/dwie dekady temu - na epic przaśny przepych i zabawę w HOLLYWOOD, tylko w inteligentnie zarządzanie, dopełnienie znanej z muzyki wizji artystycznej, w jakiś ciekawy koncept. decyzje są podejmowane przez osoby z głową na karku i faktycznym poczuciem estetyki. jeszcze lepiej widać to na okładkach rapowych

okładka mainstreamowego rapera z '00s:
Spoiler
Obrazek
okładka mainstreamowego rapera z '10s:
Spoiler
Obrazek
sorry że ciągnę offtop, ale bardzo lubię ten temat i zasługiwałby on nawet na osobną dyskusję
Waldek98
Posty: 288
Rejestracja: 10 sie 2019, 11:59

Re: clipping. - There Existed an Addiction to Blood (2019)

Post autor: Waldek98 »

Pierwszy materiał od chłopaków z Clipping, na który trafiłem.
Mają w sobie coś co mnie bardzo przyciąga do ich muzyki.
Nie wiem czy ten album jest najlepszy bo chyba bardziej lubię Splendor & Misery ale i tutaj dzieją się dobre rzeczy.
Nothing is safe - zajebiste rozpoczęcie albumu, Club Down - chyba mój faworyt, mocarny bengerek, Run For Your Life również mocna rzecz, dodatkowo cieszy obecność La Chat.
Z minusów to nie mogę przeboleć tej końcówki w La Mala Ordina i totalnie nie podchodzi mi All In Your Head.

Jeszcze mam do sprawdzenia ostatnią płytę i debiut ale te dwa albumy mocno zachęciły mnie do sprawdzenia reszty.
ODPOWIEDZ