Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 535
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: Hytry Wałek »

OKŁADKA
Obrazek
1. Intro: Babs (feat. Keisha Plum) [prod. Daringer]
2. Goodnight [prod. by Daringer]
3. Scarface vs Sosa Pt. 2 [prod. Daringer]
4. Rubber Bands & Weight [prod. Alchemist]
5. Fast Eddie [prod. Daringer]
6. Broken Bottles [prod. Alchemist]
7. Echo Long (feat. Meyhem Lauren & Westside Gunn) [prod. Daringer]
8. '97 Hov [prod. Alchemist & Daringer]
9. Joe Pesci 38 [prod. Daringer]
10. Who Are You (feat. Mélanie Rutherford & Royce da 5'9'') [prod. Daringer]
11. Fifty One (feat. Westside Gunn) [prod. Alchemist]
12. Rick [prod. Daringer]
13. Langfield [prod. Daringer]
14. All 70 (feat. Conway The Machine) [prod. Daringer]

https://music.apple.com/us/album/tana-talk-3/1443668291
SPOTIFY
Pięknie zarapowany album, mój osobisty klasyk. Zachęcam do zapoznania się z tym materiałem - może ucieszyć niejedno hip hopowe serduszko.

koncert, na którym Benny zagrał Tana Talk 3 (w SOB's, NY):
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Small
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2019, 15:09

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: Small »

nie znałam w ogóle, dzięki ziomku bo fajne. na razie głównie te tracki z alchemistem sobie sprawdziłam i naprawdę dobre, taki trochę klimat rodem z 90's, ale o tyle ok, że świeży a nie jakieś odgrzewanie kotletów, w dodatku dobrze poskładane. na pewno sprawdzę dokładniej i zajrzę w dyskografię, bo na razie co poleciało z yt to mi się podoba
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 535
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: Hytry Wałek »

fajnie. wydał już trochę rzeczy, ale tak naprawdę dopiero się rozpędza, więc warto mieć go na oku. nie ma przypadkowych linijek i słychać dbałość o the art of rap. miłej podróży!
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: Dill »

zadecydowanie jedna z najlepszych rzeczy w tym roku. esencja brzmienia griseldy.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: instinkt »

zbliżony poziom do The Plugs I Met (które to sprawdziłem wcześniej) chociaż krótsza forma tegorocznej premiery podeszła mi bardziej
tutaj w sumie można by było wyrzucić ze 3-4 numery
ogólnie ostatnio zajawka na tego typu rapsy, chyba troche mam już przesyt piszczącymi murzynami
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: Yayo »

Jedna z najlepszych rzeczy spod szyldu Griseldy. Numerami na produkcji Alchemist'a najbardziej się jaram, chciałbym usłyszeć ich wspólny długogrający materiał.Tylko dwóch producentów jest na tej płycie i super bo klimat jest dość spójny, ja bym nie usunął żadnego kawałka. Ogromny skok jakościowy w porównaniu do jego poprzednich płyt (nie licząć mikstejpów bo "Butcher On Steroids" też zacny). Mocny, uliczny shit. Wydanie fizyczne za to bardzo marne, nawet żadnej książeczki/dedykacji no nic nie ma, ale zawartość cd na szczęście nadrabia.
Awatar użytkownika
jesse7
Posty: 241
Rejestracja: 12 kwie 2020, 16:04

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: jesse7 »

All 70 :bowdown:
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: Paul »

Jedna z najlepszych płyt ostatnich lat. Również zawsze popieram zachwyty nad All 70. Conway w ostatniej zwrotce na albumie zalicza tam takiego finishera, że w 2018 roku przy premierze sam siebie pytałem na chuj mi inne rapsy niż Griselda? It's over!
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: sebring »

do tracku numer 9 ten album jest bezbłędny, raczej grower z świetnym repeat value aniżeli instant hit dla mnie. najlepsze podkłady daringera w karierze i dla odmiany nieco słabsze (poza fantastycznym broken bottles) alchemista na tle tego co wyczynia w ostatnim czasie z ostatnich 3 lat.
z pewnością benny jest tutaj jako mc najciekawszy na wszystkich jego albumach, a sam fakt podbija to, że te instrumentale są bardzo proste i w zasadzie ciężko na nich ukryć jakiekolwiek słabości jako raper. a pan benny po prostu robi swoje, wciąga jak skurwysyn we wszystkim co robi
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
jesse7
Posty: 241
Rejestracja: 12 kwie 2020, 16:04

Re: Benny the Butcher - Tana Talk 3 (2018)

Post autor: jesse7 »

Rick to też zajebisty numer. Bardzo spójny album chyba przez to, że jak ktoś wcześniej zauważył jest dwóch producentów. Po zeszłorocznym Burden of Proof zdecydowanie mój ulubiony album w dyskografii Butcher'a. :) Klimat :bowdown:
ODPOWIEDZ