Black Milk - DiVE (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Black Milk - DiVE (2019)

Post autor: przedszkolanek »

Spoiler
Obrazek
1. Save Yourself
2. Black NASA (feat. Sam Austins)
3. If U Say (feat. BJ the Chicago Kid)
4. Relate (Want 2 Know) [feat. MAHD]
5. Blame
6. Swimm (feat. Phil Swish)
7. DiVE pt. 2
8. Don't Say
9. Out Loud
10. TYME
11. Now Begin


https://music.apple.com/us/album/dive/1471058406
Spoiler
Jak już założyłem Durkowi, tu mu też założę. Single wrzucałem w CV, więc kto ogarnięty ten słyszał, a że to nie klipy, to nie będę linkował.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2019, 17:37 przez przedszkolanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Small
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2019, 15:09

Re: Black Milk - DiVE (2019)

Post autor: Small »

mam taki problem z black milkiem, że w sumie jest to jeden z gości na scenie, których bardzo cenię i od lat jak tylko wychodzi coś nowego to czekam i sprawdzam i się jaram, a później do tego nie wracam za bardzo. sound of the city i popular demand (zwłaszcza to drugie) hulało u mnie w złotych czasach bardzo długo, ale już później np. tronic podobał mi się bardzo, ale nie poświęciłam mu aż tyle czasu. wracałam jeszcze trochę do album of the year i if there's a hell below no i fever bo to ostatnie, a reszty to w sumie już nie pamiętam i trochę nawet nie wiem czemu, bo jak już go słucham to zawsze zajawka. dive nawet nie widziałam, że już wyszło, ale na pewno dam szansę, bo jednak propsy od zawsze.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Black Milk - DiVE (2019)

Post autor: mql »

w sumie podbijam co do jego ostatniej twórczości - i Fever, i The Rebellion Sessions niby mi się podobały, ale za cholerę bym nie wrocił, nwm

ale No Poison No Paradise klasyczek i rzprdl
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Black Milk - DiVE (2019)

Post autor: przedszkolanek »

ja w sumie też podbiję, i wszystko na to wskazuje, że z tą płytą będzie podobnie, z tydzień temu zleciała ze słuchawek i już połowy nie pamiętam :(
ale płyta bardzo ładna, ofc, imo ciut lepsza niż fever, może stąd to wrażenie, że krótsza

Black Milk - Relate (Want 2 Know) feat. MAHD (Official Video)
Spoiler
ODPOWIEDZ