Jme - Grime MC (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

OKŁADKA
Obrazek
1. 96 of My Life
2. Pricks
3. Issmad
4. Dem Man Are Dead (feat. Big Zuu)
5. This One
6. Nang (feat. Skepta)
7. You Watch Me
8. Badman Walking Through (feat. Shakka & P Money)
9. You Know
10. Knock Your Block Off (feat. Giggs)
11. Ding Ding Ding (feat. President T)
12. Yes Men (feat. Wiley)
13. Move On
14. How Much
15. Change
16. Here
17. Live (feat. Merky ACE)
18. Brothers & Sisters


https://music.apple.com/us/album/grime-mc/1483166031
SPOTIFY
instinct 20 Lutego 2019 pisze:ostatnio Jamie zmienił avatar na twitterze (pierwszy raz od lat, wcześniej cały czas widniała tam okładka z poprzedniego albumu Integrity) co ludzie jasno odczytali jako zapowiedź jakiegoś projektu
teraz pokazał się taki news:
Jme has announced the first details of his first album since 2015. The Boy Better Know MC is staging a series of free screenings at theaters across the U.K. in March and April. The Grime MC events are described as featuring "an exclusive experience created from Jme's forthcoming 4th album."
czas najwyższy
instinct 26 Marca 2019 pisze:fajny artykuł się pojawił zahaczający o koncepcje, rollout i myślenie Jme
https://www.dummymag.com/features/grime ... media-age/
there is still no date set for an album release, and no sign that any of the tracks previewed will be uploaded to YouTube anytime soon, limiting each audience member to a one-time impression
ostatni pokaz będzie miał miejsce 8 kwietnia
miejmy nadzieje że coś się ruszy po tej dacie
a tutaj świeży wywiad, otagowałem moment w którym zaczyna się gadka o tym projekcie i o jego zdaniu na temat tego co się dzieje teraz w przemyśle muzycznym, warto przesłuchać

jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie aktualnie rzeczy
Integrity> uwielbiam, wcześniejsze numery i projekty pobieżnie też
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (TBA)

Post autor: instinkt »

to jest to co prawdopodobnie miał na myśli mówiąc w powyższym wywiadzie u Westwooda o "nowych rzeczach do końca tego miesiąca"
Spoiler
szkoda że zostało to tak słabo zrealizowane

Next set at Shoreditch Park next weekend and then Wembley the weekend after apparently
może to jakoś ogarną i puszczą dźwięk bezpośrednio następnym razem :dunno:
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Jme - Grime MC (TBA)

Post autor: jogi »

Niepoważne te murzyny...
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (TBA)

Post autor: instinkt »

wreszcie się coś ruszyło
na ostatniej fotce tracklista
Spoiler
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: recklezz »

Boję się, że to może nie wyjść na żadną platformę. Zawsze był taki anty social media, a w tym roku wyjebał się kompletnie, nigdzie go nie uświadczysz, oprócz streamów, które prowadzi na Twitchu dosyć regularnie(ostatni tydzień dzień w dzień). Pod inną nazwą oczywiście incognito średnio tam 15 ludzi jest i idzie normalnie z nim zagadać odpowiada. Dziś go nawet zapytałem czy będzie dostępny ten album na Spotify czy YT to odpowiedział ale kurwa tak szybko poleciał , że nie zrozumiałem :lol: a musiałem iść i zanim on przeczytał prosbe o powtórzenie tego to już mnie nie było bo on tak odpowiada i odpala grę konczy grę odpowiada i znów ;d strasznie szybko mówi i jesZcze takim angielskim specyficznym. Cos, że na YT się nie pojawi, ale coś tam coś tam no nie dam se ręki uciac. Złapie go jutro albo pojutrze to nagrywać będę i w slow mo rozkminiac bo nakurwia jak karabin. Komentarze pod filmem oczywiście zablokowane, już na tym drugim tracku(You Watch Me) ostro jedzie po social mediach. Dam znać jak się coś dowiem.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

całe szczęście ma być na cd, więc nawet jakby się tak zdarzyło że nie będzie na strimingach to ripy będą latać bez problemu
bo z tymi vinylowymi to różnie bywa
https://beartreerecords.com/products/jme-grime-mc-2xlp?variant=31377667031179 pisze:4 years since Jme's highly acclaimed album 'Integrity>' the innovative Boy Better Know CEO is back with an almighty bang. 'Grime MC' is further proof of why Jme is the leading light in the UK.

This is a release like no other.......over half a dozen videos, an exclusive cinema screening tour, a physical only release launch featuring various limited formats and much more.....the rules of a 'release' have just been broken once again.

Features on the album include Skepta, Giggs, Wiley, P Money, Big Zuu, Shakka, President T and Merky Ace whilst production comes from the likes of Preditah, Tre Mission, S-X, Blay Vision, Lewi B, Splurt Diablo, Deeco and of course Jme himself.
chociaż tutaj można tylko vinyl powinąć

jest jednak cd też, ale tylko na hmv z tego co widze
https://store.hmv.com/Store/Music/CD/Grime-MC
Spoiler
to co jest na tej zapowiedzi :bowdown:
widze że na geniusie już jest znaczna część płyty spisana, pewnie z eventowych nagrań
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Jme - Grime MC (29/11/2019)

Post autor: recklezz »

Update: właśnie na streamie mu napisałem, że szkoda, iz te HMV sklepy nie oferują przesyłki za granicę i czy dałoby radę jakimś innym kanałem to zrobić, to się zdziwił i nawet nie wiedział, że tylko w UK jest. W moment zadzwonił do jakiegoś kontaktu z HMV STORE i na streamie gadali :D do końca przyszłego tygodnia ma zostać uruchomiona specjalna strona dla tych spoza UK żeby mogli sobie zamówić, zajebisty jest gościu.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (29/11/2019)

Post autor: instinkt »

podcast z Jme
warto szczególnie 2 część obejrzeć, gdzie rozwija temat czemu taki sposób wydania materiału, a nie inny
tu z kamerą na tubie


[/media]
tu całość na soundcloudzie
dobry materiał z super hostem, Jme zrobił już z nim dwie rozmowy wcześniej które wypadły fajnie (jeden podcast dwa lata temu, i rozmowa dla linkuptv 3 lata temu, oba materiały do znalezienia na yt - warto)
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Jme - Grime MC (29/11/2019)

Post autor: recklezz »

http://boybetterknow.com/

Ruszyła już strona, free shipping worldwide nawet Jamie zaproponował :oops: w piątek już będzie można zamawiać pewnie limitted ostro, ale nigdzie w sieci się nie promuje więc łatwo kto chce w piątek powinien zgarnąć :)
sydemon
Posty: 161
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: Jme - Grime MC (29/11/2019)

Post autor: sydemon »

A coś z woskiem wiadomo?
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Jme - Grime MC (29/11/2019)

Post autor: recklezz »

Można zamawiać, darmowa wysyłka to płacisz tylko za płytę 10 funtów płatność per paypal.

[mention]sydemon[/mention] apropo winylu to nie pytałem go ale na internecie znalazłem stronę z której możesz zamówić https://www.normanrecords.com/records/1 ... e-grime-mc, jest wysyłka do Polski (koszt 5.9f) więc gitara
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

rip lata po necie jak co
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: przedszkolanek »

dobra płyta, ale bez efektu wow na który liczyłem, może jeszcze się bardziej wkręci
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: recklezz »



Płyta nie będzie na strimingach, linki latają w sieci do ripa, płyta wysprzedana z jego strony ale na dniach będzie restok więc kto nie ma jeszcze będzie szansa http://boybetterknow.com
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

2 najlepsze numery poleciały w zapowiedzi
album solidny, ale bez efektu wow (jak wyżej) i dodając do tego długość raczej bez większego repeat-value w całości
Jme w swoim stylu - troche ciekawych barsów, refreniki jak już są to (jak) zwykle mogłyby być lepiej zaaranżowane, a bity czasem bardziej kopać po głowie

liczyłem na coś więcej, ale zawiedziony nie jestem bo w żadnym momencie nie miałem ochoty niczego skipnąć
Integrity> mimo wszystko

z ciekawostek
album zadebiutował na 26 miejscu brytolskiego odpowiednika olisa mając premiere tylko na fizykach
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

album pojawił się na itunes
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: instinkt »

klip do 96 of My Life
Spoiler
i do Issmad ustawiona premierka na poniedziałek
Spoiler
to są chyba te rzeczy które były puszczane na eventach premierowych
podobno jest ich 6 czy ileś tam łącznie, na pewno będzie też do Nang
pewnie co poniedziałek będzie puszczał
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3966
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Jme - Grime MC (2019)

Post autor: wrubel »

ODPOWIEDZ