Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: instinkt »

OKŁADKA
Obrazek
1. Lit Like Bic [prod. Backpack]
2. Unlock the Swag (feat. Jace of Two-9) [prod. Mike WiLL Made-It]
3. No Flex Zone [prod. Mike WiLL Made-It]
4. My X [prod. Young Chop]
5. This Could Be Us [prod. Marz & Mike WiLL Made-It]
6. Come Get Her [prod. Marz & Mike WiLL Made-It]
7. Up Like Trump [prod. Sonny Digital]
8. Throw Sum Mo (feat. Nicki Minaj & Young Thug) [prod. Mike WiLL Made-It & Soundz]
9. YNO (feat. Big Sean) [prod. Mike WiLL Made-It]
10. No Type [prod. Swae Lee & Mike WiLL Made-It]
11. Safe Sex Pay Checks [prod. Da Honorable C.N.O.T.E.]

https://itunes.apple.com/us/album/sremmlife/948398152
SPOTIFY
YOUTUBE
mimo że na początku Swae i Jxmmi nie wywarli na mnie wielkiego wrażenia, to po 2 latach od premiery projekt ten stał się moim letnim klasykiem

2 niestety wypadła już o klase gorzej, nierówna i przede wszystkim bardzo przeciągnięta w wersji deluxe (na której to notabene znalazł się mój ulubiony numer z tamtego materiału, Swang)
3 natomiast to niewypał totalny - zamiast zrobić 10-12 solidnych numerów i zamknąć to w całość to oni się porwali na 3 częściowe wydawnictwo i wszystko się rozmyło
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: wtt »

Dla mnie druga cześć to klasa wyzej. Swae Lee jeszcze tutaj był dla mnie asluchalny. I piękne jest to jak bardzo zaliczył progress między tymi dwiema częściami. Jxmmi tez od tamtego czasu ładnie się rozwinął i te jego zwroteczki już bez przypału można słuchać. Szkoda tylko, ze nie ma osoby, która by im pomogła doradzić w kwestii doboru utworów na płyty, bo to co dali na trójce w pewnych momentach to jest dramat do potęgi. Ode mnie 5.4 dla tego albumu, a ulubione numery to: Come Get Her, Throw Sum Mo i najlepszy No Type


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: crbn »

Mój klasyk. :bowdown: Jeden z pierwszych albumów, którym się konkretnie jarałem. Pamiętam jak dziś jak wracałem wcześniej z lekcji w LO i wracałem piechotką po mojej pięknej okolicy ze Sremmurdami na słuchawkach. Już wtedy w sumie wydawało mi się, że Swae Lee ma wyróżniający się głos i chyba się nie myliłem, bo to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych person w rapgrze.
No a ta płyta przebija na głowę kolejne dwie części. No Type słusznie nabiło im popularność, ale nie wolno zapominać, że tu niemal każdy utwór jest mocny i nie ma czego skipować. Kocham jednym słowem.
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: przedszkolanek »

najlepsza płyta chłopaków, ale dwójka imo nie jest jakoś wyraźnie słabsza, są na dość podobnym poziomie, zresztą w ogóle są podobne, można by wymieszać numery z obu płyt i nie byłby zauważalnej nieprzystawalności, (poza tym że obaj się rozwinęli muzycznie)
z trójki tylko pojedyncze tracki, offshore-guatemala najlepszy moment (2-shake it fast/swang, 1- nie wybiorę, za dużo)
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: Kubinsky »

super płyta pełna bengierów-tylko tyle i aż tyle. swoją drogą kiedyś myślałem, że sremmurdzi to będą typowe one hit wondery. jak bardzo się myliłem nie muszę mówić.
a no i zdaję sobie sprawę że jestem w tej opinii dość odosobniony ale dla mnie sr3mm to najlepsze co chłopaki wydali :oops: zwłaszcza wspólna płytka, z której nie wyrzuciłbym żadnego numeru.
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1136
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: maciek »

Kubinsky, nie jesteś odosobniony ;) Dla mnie kolejność to w ogóle chyba jest 3 > 2 > 1 z niewielkimi różnicami w ocenach między nimi.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: Kubinsky »

5 lat stuknęło dziś. Ktoś wraca?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: przedszkolanek »

ja, ale tak gdzieś od roku, więc chyba nic z tego nie będzie :/
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Rae Sremmurd - SremmLife (2015)

Post autor: Parlae »

Jedna z najlepiej wyprodukowanych płyt minionej dekady imo. Bity Mike Willa tutaj to mistrzostwo. Unlock The Swag nadal wjeżdża na pełnej piździe. A No Type to ultraklasyk.
ODPOWIEDZ