Kodak Black - Dying to Live (2018)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: luk0as »

Spoiler
Obrazek
1. Testimony
2. This Forever
3. Identity Theft
4. Gnarly (feat. Lil Pump)
5. Zeze (feat. Travis Scott & Offset)
6. Take One
7. MoshPit (feat. Juice WRLD)
8. Transgression
9. Malcolm X.X.X.
10. Calling My Spirit
11. In the Flesh
12. Close to the Grave
13. From the Grave
14. If I'm Lying, I'm Flyin
15. Needing Something
16. Could of Been Different


https://itunes.apple.com/us/album/dying ... 1446040607
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... m7O5rVqbuf
Spoiler
niech bedzie chociaż jeden temat albumu Kodaka bo pewnie juz przez dłuższy czas mało rzeczy usłyszymy od niego
dla mnie najlepszy jego album
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: vampmoney »

Najlepszy kodak, tu wszystko ze sobą zagrało, zero słabych momentów
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: maciek »

Podbijam kolegę wyżej
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: jabolsdz »

a czemu długo ma nic nie wydać? póki co nie ma nic przybite, nakurwia dość mocno pojedynczymi numerami, forma na majku jest naprawdę kozacka, dla mnie ten diss na TI to jedna z lepszych melodii w tym stylu w ostatnich latach.

ta płytka wiadomo, zajebista, choć po latach tak naprawdę doceniam każdy jego projekt, bardzo dużo słucham sobie teraz Project Baby 2, i tam jest kopalnia kozackich numerów: Transporting, Unexplainable, Misunderstood - dla mnie klasyki.

z najnowszej płyty ciężko wybrać pojedyncze kozaki, bo tak naprawdę jest tak równa i tak zajebista, że najlepiej słuchać jako LP. idealne proporcje między bangerkami, a rozkminkami, młody zajebiście płynie po ciekawych płytach, ma fajne word playe, chwytliwe hooki i refreny, ja to kupuję w 100%, plus ta jego szczerość z projektów (za J. Cole'm) jest kurwa niepodrabialna, ja się tym jaram.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5583
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: koniec »

mi najbadziej od niego siada wciąż Procejt Baby 2 :bowdown: a przy tej płycie na dłużej nie zostałem.
Długo może nic nie wydać bo ma sprawę o gwałt dość poważną i ostatnio go chyba złapali z bronią na granicy, gdzie był na warunkowym (?) ale nie jestem pewien a nie mam teraz jak sprawdzić
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: jabolsdz »

wiem o tych sprawach, ale nic nie ma przybite, a jak go złapali to nikt się nie przyznał do broni i trawy, może ktoś z jego ziomków to weźmie na siebie, a co do gwałtu to jak wiadomo, zawsze się trochę gwałci, więc wszystko do dogadania.
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: luk0as »

klip do Needing Something
Spoiler
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Kodak Black - Dying to Live (2018)

Post autor: luk0as »

klip do Malcolm X.X.X.
Spoiler
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
ODPOWIEDZ